Biorezonans

Biorezonans to terapia wykorzystująca częstotliwości do wykrywania profilu patologicznego organizmu, bakterii, wirusów i pasożytów oraz toksyn. Może być stosowany także do wykrywania nietolerancji pokarmowych oraz wszelkiego rodzaju alergii, wspomagania detoksykacji i jest skuteczny w leczeniu uzależnień (w celu rzucenia palenia, nadużywania alkoholu itp.)

Biorezonans to medycyna teraźniejszości i przyszłości, która jest nieinwazyjna, szybka i ma zdolność wykrywania zmian na poziomie komórkowym wcześnie, nawet jeszcze zanim zdążyły rozwinąć się poważne zmiany patologiczne – co czyni go doskonałym narzędziem profilaktycznym.

Wszyscy jesteśmy istotami energetycznymi i nasz organizm przekazuje/wysyła wibracje. W optymalnym stanie zdrowia, nasze komórki wysyłają wibracje określonej częstotliwości. Jednak jeśli homeostaza organizmu jest z jakiegoś powodu zaburzona, komórki wysyłają wibracje o zmienionej/zaburzonej częstotliwości.

Diagnostyka biorezonansowa działa poprzez wysyłanie sygnału w postaci wibracji i odbieranie feedbacku (informacji zwrotnej) od komórki, patogenu, organu etc. Każda żywa komórka emituje zdrową częstotliwość. Jeśli rozwiną/rozwijają się procesy chorobowe/patologiczne, sygnał zwrotny wibracji jest/będzie zmieniony/zaburzony.

Biorezonans to rodzaj medycyny energetycznej (podobnie jak elektroakupunktura lub homeopatia), forma leczenia wibracyjnego, która liczy kilkadziesiąt lat i dzięki której każdy narząd i układ w Twoim ciele można zbadać pod kątem prawidłowego funkcjonowania, akumulacji patogenów i toksyn, podczas gdy Ty siedzisz wygodnie ze słuchawkami na uszach, trzymając elektrody.

Jednak nasz biorezonans nie służy jedynie do diagnostyki, ale jest także świetnym narzędziem terapeutycznym. Patogeny (wirusy/bakterie) również emitują określoną, unikalną częstotliwość i mogą zostać zniszczone przez ekspozycję na działanie głębokiego BRT, penetrującego tkanki (głęboka stymulacja) oraz na określoną częstotliwość (kompensacja częstotliwości), która wyciąga toksyny z komórek, bez żadnego negatywnego wpływu na organizm.

Nasz biorezonans jest w stanie m.in:

 • Analizować homeostazę narządów i układów oraz wykrywać choroby w całym ciele, ich możliwe przyczyny i prognozy przyszłego rozwoju choroby; np.  lub   
 • Wykrywać aktywność biologiczną mikroflory, obecność wirusów, bakterii, pasożytów ze szczegółami lokalizacji i stopnia ich szkodliwego działania na organizm; np. 
 • Wykrywać obciążenia naczyń, nerwów, tkanek; np. obciążenia trzewne    albo stany zapalne
 • Określać jakościową kontrolę biochemicznych parametrów krwi, toksyn, alergenów; np.
 • Testować każdy indywidualny lek, suplement, żywność, kosmetyki itp. na każdej osobie, aby dokładnie wykryć, co wywołuje reakcję o wysokiej wrażliwości, alergię lub nietolerancję; np.
 • Analizować potencjalne predyspozycje genetyczne w celu wykrycia prawdopodobieństwa rozwoju niektórych chorób; np.
 • Leczyć za pomocą głębokiego BRT i kompensacji częstotliwością oraz przy użyciu indywidualnie przygotowanych spektronozodów;
 • Skutecznie i  zindywidualizowanie leczyć infekcje wirusami, bakteriami i pasożytami;
 • Leczyć z różnych uzależnień

     Musimy także pamiętać o jednej, bardzo istotnej rzeczy – biorezonans biorezonansowi nierówny. Są biorezonanse tzw. bazarowe (często z rynku wtórnego), ale są również urządzenia klasy medycznej. 
     Kolejną sprawą jest interpretacja wyniku – każdy wynik powinien być przeanalizowany i zinterpretowany przez osobę, która badanie przeprowadza. Jest to oczywiście proces czasochłonny. Bardzo częstym problemem jest wykonywanie badania przez tzw. „wróżbitę Macieja” czyli osobę, która nie ma pod tym kątem żadnego przygotowania merytorycznego i potrafi jedynie kliknąć PLAY na urządzeniu. Takie badanie najczęściej przeprowadzane jest na słabej jakości urządzeniu z rynku wtórnego, a sam wynik badania wysyłany jest bez jakiejkolwiek interpretacji, Takie postępowanie najczęściej skutkuje większą liczbą pytań niż odpowiedzi.
     I trzecią rzeczą wreszcie jest korzystanie z doświadczenia praktyków/lekarzy pracujących od lat na danym urządzeniu, którzy mogą przekazać wartościowe KNOW-HOW odnośnie obsługi i interpretacji.

     Więc przy każdym badaniu w grę wchodzą 3 zmienne:

 • samo urządzenie, 
 • osoba przeprowadzająca i interpretująca badanie (o ile w ogóle jest interpretacja) 
 • doświadczenie praktyków pracujących na danym urządzeniu jako element szkolenia
Standardowa sesja diagnostyczna trwa ok. 45 minut.
Standardowa sesja terapeutyczna trwa ok. 60 minut (czasami dłużej) i za każdym razem poprzedzona jest diagnostyką leczonych narządów i układów, tak by urządzenie mogło dostosować częstotliwość działania pod zmieniający się stan organizmu.